Користувач:Dmytro.Smoliakov

Матеріал з Вики ХНУГХ им.А.Н.Бекетова
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Фото


ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

==ПІБ==Смоляков Дмитро Олександрович

==Посада, вчене звання, науковий ступінь, членство в НАН, почесні звання==з 2017р.старший викладач каф ФВіС,майстер спорту України

==Освіта==Харківський Державний інститут фізичного виховання. Викладач з фізвиховання та тренер з футболу


==Професійний досвід==1994 закінчив ДЮСШОР" Металіст". 1995-2000 ХДИФК. З 2000-2002 працював ХІПТ викладач фізвиховання. З 2002-2010 працював ДЮСШ-1 тренер-викладач вищої категорії відділення футболу. З 2005-2011 працював Харківський національний автомобільно-дорожній Університет, викладач каф.ФВіС та тренер з футболу( многократний чемпіон Спартакіади ВНЗ).З 2003-2006 працював головним тренером з футболу ХАЗ-ХГАПП. З 2007-2009 працював Національна Юридична Академія ім.Ярослава Мудрого, старший тренер волейбольного клубу" ЮрАкадемія" ,досягнення: срібний презер кубку України, чемпіон Універсіади України серед ВНЗ, чемпіон Спартакіади ВНЗ м.Харкова( виховав гравців, юнацькой та національной сбірной України). З 2007-2009 працював ШВСМ( школа вищої спортивної майстерності) тренер-викладач з волейболу вищої кетегорії. З 2010-2012 працював старшим тренером волейбольного клубу"Локомотив"м.Харків,та"Локо-Єкспрес",досягнення:бронзовий презер чемпіонату України,бронзовий презер кубку України,(виховав гравців обладателей єврокубків та чемпіонів світових ліг які грають за кордоном та в странах СНГ,а також підготував гравців в молодіжну та національну сборної України).В 2011р.як спортсмен виграв кубок України з кікбоксингу,за що отримав почесне звання Майстер Спорту України.Зараз з 2012 працюю в Харківському Національному Універсітеті Міського Господарства на каф.ФВіС викладачем,та за суміцнецтвом Федерація футболу міста Харкова на посаді спеціалист з дитячого футболу.


==Місце роботи==Харківський Національний Універсітет Міського Господарства ім.О.М.Бакетова,федерація футболу міста Харкова за суміцництвом

Теми дисертацій

==Адреса електронної пошти==Smoljakov.Dima@gmail.com

НАУКОВО-ДОСЛІДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Статті у наукових виданнях

Статті у фахових виданнях

Статті у збірниках наукових праць

Статті, включені до міжнародних наукометричних баз

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твори, патенти на винахід тощо

Індекс цитування відкритих публікацій(дані завантажуються з профілю автора в Google Scholar)

Участь у міжнародних науково-дослідних проектах

Наукова школа

Аспіранти, здобувачі

Докторанти, здобувачі

Захищені кандидати наук

Захищені доктори наук

=ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК=2017р.переведено на посаду старшого викладача каф.ФВіС. ==Підвищення кваліфікації==Харківський національний універсітет будівництва та архітектури з 1 по 30 квітня 2019.

Отримання грантів, премій, стипендій

ВИКЛАДАЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Підручники, навчальні посібники

==Навчально-методичні матеріали ==2016"методичні вказівки 1-5курсу до складання заліку з загальної фізичної підготовки". 2017"методичні вказівки з підготовки студентів 1-5курсу до складання заліку з футболу".2018 методические указания и задания по технике игроков в игре волейбол-часть1. 2019 методические указания и задания по тактике игроков в игре волейбол-часть 2.

==Список дисциплін==ОФП з фізвиховання,тренер з секцій:футбол,футзал жінкі,гандбол(чол.жінкі),регбі,шахи та шашки

Розроблені електронні навчальні курси