Видашенко Наталія Іванівна

Матеріал з Вики ХНУГХ им.А.Н.Бекетова
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Фото


ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

ПІБ

Видашенко Наталія Іванівна

Посада

Старший науковий співробітник лабораторії лісівництва Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького (УкрНДІЛГА). Старший викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства (за сумісництвом), кандидат сільськогосподарських наук.

Освіта

У 2011 році закінчив із відзнакою Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва за спеціальністю «Лісове господарство».

Професійний досвід

З 2006 по 2011 р. навчався на денному відділенні в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва за спеціальністю «Лісове господарство», який закінчив із відзнакою. З грудня 2011 по грудень 2014 р. навчався в аспірантурі Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького з відривом від виробництва. З грудня 2014 по травень 2017 р. – молодший науковий співробітник лабораторії лісівництва Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького (призначений за розподілом). З травня 2017 по січень 2018 р. – провідний інженер виробничого відділу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького. З січня 2018 р. і по теперішній час – старший науковий співробітник лабораторії лісівництва Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького. З вересня 2018 р. – старший викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (за сумісництвом).

Місце роботи

Старший науковий співробітник лабораторії лісівництва УкрНДІЛГА. Старший викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства (за сумісництвом).

Теми дисертацій

Особливості природного поновлення основних лісоутворювальних порід в дібровах Лівобережного Лісостепу України

Електронна пошта

Maksym.Rumiantsev@kname.edu.ua; maxrum-89@ukr.net

НАУКОВО-ДОСЛІДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Статті у наукових виданнях

Статті у фахових виданнях

Статті у збірниках наукових праць

Статті, включені до міжнародних наукометричних баз

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твори, патенти на винахід тощо

Індекс цитування відкритих публікацій(дані завантажуються з профілю автора в Google Scholar)

Участь у міжнародних науково-дослідних проектах

Наукова школа

Аспіранти, здобувачі

Докторанти, здобувачі

Захищені кандидати наук

Захищені доктори наук

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Підвищення кваліфікації

Отримання грантів, премій, стипендій

ВИКЛАДАЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Підручники, навчальні посібники

Навчально-методичні матеріали

Список дисциплін

Метеорологія, садово-паркове будівництво, механізація лісогосподарських та садово-паркових робіт, гідротехнічні споруди садів

Розроблені електронні навчальні курси