Категорія:Портфоліо викладача/Факультет ЕП/Кафедра ФЕБОА

Матеріал з Вики ХНУГХ им.А.Н.Бекетова
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту

Момот Тетяна Валеріївна

Кафедру очолює доктор економічних наук, професор – Момот Тетяна Валеріївна.

З врахуванням вимог сучасності кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління і адміністрування», що акредитована за найвищим – ІV рівнем та пропонує: три осітньо-професійні програми на рівні бакалавра:

«Облік і оподаткування»

«Облік і оподаткування у міжнародному бізнесі»

«Фінансово-економічна безпека підприємства».

За другим (магістерським) рівнем кафедра здійснює підготовку фахівців за двома спеціальностями галузі знань 07 «Управління і адміністрування»:

«Облік і оподаткування» «Менеджмент», освітньо-професійна програма «Управління фінансово-економічною безпекою», що акредитовані за найвищим – ІV рівнем.

Партнером кафедри є Інститут конкурентної розвідки (ICI - Institute for Competitive Intelligence, Німеччина).

При кафедрі створено *Центр стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту

Багато років партнерами кафедри є група компаній «Фактор»; ВАТ Трест «Житлобуд-1», Міжнародна асоціація ветеранів підрозділу антитерору «Альфа»; Головне управління Міндоходів у Харківській області; ВАТ «Банк ВОСТОК», ТОВ «Бар’єр. Безпека бізнесу»; Інститут законодавства Верховної Ради України, підприємства державного концерну «Укроборонпром».

Кафедра здійснює підготовку за третім освітнім рівнем «Доктор філософії (PhD)» за:

освітньо-науковою програмою галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальність 051 «Економіка»;

освітньо-науковою програмою галузі знань 07 «Управління і адміністрування», спеціальність 071 «Облік і оподаткування».

Програми навчання відповідають кращим сучасним світовим міжнародним стандартам, з залученням новітніх методик викладання.

Універсальність підготовки фахівців на кафедрі фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту дозволяє випускникам швидко адаптуватися до сучасних вимог на ринку праці та влаштовуватися на високооплачувані посади, пропозиції щодо яких на ринку праці є численними навіть в умовах кризових явищ.

При кафедрі працює навчальна лабораторія Fin Profi HUB, де регулярно проводяться фінансові квести для учнівської молоді.

Випускники спеціальності стають директорами підприємств, провідними аудиторами, фінансовими директорами, директорами з економіки та фінансів, начальниками служби фінансово-економічної безпеки, податківцями та мають широкі знання для того, щоб відкрити власну справу і забезпечити собі світле майбутнє.

Сторінки в категорії «Портфоліо викладача/Факультет ЕП/Кафедра ФЕБОА»

Показано 27 сторінок цієї категорії (із 27).